Ірина Солоннікова – Голова ДАБІ Запоріжжя переконана, що влада повинна стимулювати підприємців, які займатимуться переробленням сміття

Якщо запровадити податкові стимули для юридичних і фізичних осіб, які займатимуться благоустроєм територій, це дасть змогу швидше навести лад на прибудинкових територіях, зазначила в коментарі “Фактам ICTV” глава Державної архітектурно-будівельної інспекції Запоріжжя Ірина Солоннікова.

“Ми бачимо, що в нас цілий масив проблем благоустрою, які не вирішувалися роками. Це і стихійні звалища, і санітарне очищення, і здійснення заходів щодо утилізації твердих побутових відходів. Якщо ми говоримо про те, що жителі населених пунктів України повинні почуватися комфортно, жити в екологічно чистій місцевості, то питання благоустрою потрібно вирішувати в комплексі”, – сказала вона.

Солоннікова підкреслила, що багато років займається державною політикою у сфері благоустрою територій населених пунктів і захистила дисертацію із цієї теми. Вона вважає, що для стимулювання інвестицій у програми перероблення сміття та очищення повітря можна звільняти бізнес від податків. За словами чиновниці, необхідні також зміни в закон “Про державні закупівлі” в частині проведення тендерів.

“Нам потрібно збільшити законодавче обмеження на закупівлю товарів, робіт та послуг, спрямованих на покращення благоустрою. Щоб територіальна громада могла розширити можливості в наведенні ладу на власній території”, – підкреслила Солоннікова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Post Navigation