УСОВ КОСТЯНТИН ГЛІБОВИЧ – БІОГРАФІЯ, КОМПРОМАТ

Костянтин Усов – біографія

Народився 9 липня 1988 року у Кривому Розі. Закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка, спеціальність – журналіст-міжнародник. У 2013 році здобув другу вищу освіту, ставши юристом-правознавцем.

Починав трудову діяльність в «Телекритиці», журналістом на «Новому каналі», знімав документальне кіно для СТБ. Писав для видань «Фокус» і «Дзеркало тижня». З 2007 року вів щоденну рубрику кримінальних подій, судочинства і розслідувань в газеті «Коммерсант Україна». З 2009 працював спеціальним кореспондентом каналу ТВі.

Став відомий завдяки проведенню ряду розслідувань, які мали резонанс.

Костянтин Усов – політика

На парламентських виборах 2012 року Костянтин Усов балотувався до Верховної Ради по мажоритарному округу № 134 (з центром в місті Одеса, Малиновський район) від ВО «Батьківщина». Однак зайняв лише третє місце з результатом 18,21%. Перемогу тоді здобув нардеп- «литвинівець» Сергій Гриневецький з підтримкою 32,03% голосів.

На парламентських виборах 2014 року Усов вже балотувався на батьківщині – у мажоритарному окрузім №33 від «Блоку Петра Порошенка», де переміг, набравши 28,43% голосів. Друге місце зайняв самовисуванець Олег Мальчевський, який отримав 19,89% голосів.

Костянтин Усов – зв’язки

Під час парламентської кампанії 2014 року Усова неодноразово пов’язували з екс- «регіоналом» і колишнім віце-прем’єром в уряді Миколи Азарова – Олександром Вілкулом. Зокрема, зазначалося, що виборчий штаб Усова був розташований в будівлі рекламно-поліграфічного центру «Артстайл», до якого мав відношення Вілкул.

Також в ЗМІ зазначалося, що ряд кандидатів – в тому числі Усов і його головний конкурент Мальчевський нібито мали одне джерело фінансування.

 

Декларації

2017

2016

2015 

2014

Згадування в ЗМІ:

КОСТЯНТИН УСОВ – ПІДСТИЛКА ВІЛКУЛА

4 Thoughts on “УСОВ КОСТЯНТИН ГЛІБОВИЧ – БІОГРАФІЯ, КОМПРОМАТ

  1. Pingback: Як депутат Усов намагався "віджати" ГОК "Укрмеханобр» у ММК ім. Ілліча | tes

  2. Pingback: ГПУ взялася за Сергія Березенка щодо Жукова острова | tes

  3. Pingback: Костянтин Усов – підстилка Вілкула | Новини України

  4. Pingback: Усов Константин — подстилка Вилкула | Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Post Navigation