У Порошенка заявили про продаж «Кузні на Рибальському»

Завод «Кузня на Рибальському», що належить президентові Петру Порошенко, буде проданий українському покупцеві.
Таке рішення було прийнято фондом “Прайм Ессетс Капітал”, керуючим активами Порошенко.
Інформацію про продаж розмістив на своїй сторінці в Facebook прес-секретар президента Святослав Цеголко.
“У випадку, якщо Антимонопольний комітет надасть згоду і будуть вирішені всі формальності, угоду підпишуть і реалізують”, – додав він.
Найбільший акціонер заводу “Кузня на Рибальському” – фонд “Прайм Ессетс Капітал” Петра Порошенка з пакетом 82,5% акцій. Ще 11,5% акцій підприємства належить фонду “ВІК” Ігоря Кононенко.
Також Цеголко прокоментував заяву кількох десятків народних депутатів, які вимагають від Порошенка публічної відповіді з низки питань, зокрема можливого зловживання владою і наявності у глави держави бізнесу в РФ.
“Нагадаю, що ще в січні 2016 року Петро Порошенко передав свій найбільший актив, компанію” Рошен “, в довірчу власність Rothschild, світової компанії з бездоганною репутацією. У квітні минулого року менеджмент” Рошен “закрив Липецьку кондитерську фабрику і згорнув виробництво”, – написав прес-секретар в Facebook.
“У Криму Севастопольський морський завод був конфіскований окупантами. Ніяких” аграрних або крохмальних бізнес в РФ “, про які безпідставно і брехливо стверджують опоненти, у Петра Порошенка немає”, – підкреслив він.
Нагадаємо, Петра Порошенка неодноразово звинувачували в невиконанні обіцянки продати власний бізнес, зокрема, корпорацію «Рошен». Один з пунктів звинувачення на адресу президента – наявність у нього кондитерської фабрики в російському Липецьку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Post Navigation