У НАБУ відкрили справу на міністра юстиції Петренко

Національне антикорупційне бюро почало розслідувати факти можливого декларування недостовірної інформації про нерухомість міністром юстиції Павлом Петренко.
Про це йдеться у відповіді НАБУ на запит Українських новин.

Відзначається, що дані до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено згідно з рішенням суду, який зобов’язав НАБУ зареєструвати кримінальне провадження. Розслідування розпочато за статтею 366-1 (Декларування недостовірної інформації) Кримінального кодексу.

Раніше журналісти з’ясували, що племінниця Петренко Божена Клічук після його призначення міністром стала володаркою двох квартир на Печерську і автомобіля Lexus NX200. Разом з тим, Петренко вказав в декларації, що племінниця не проживає в жодній з двох записаних на неї квартир, а проживає в третій, що належить матері. При цьому Петренко заявляє, що не має відношення до квартир племінниці.

Як повідомлялося, під час останнього звіту про свої доходи міністр вказав, що не має власного житла і знімає квартиру. Автомобіль Петренко також орендує, хоча володіє машиною Volkswagen Golf 2007 року випуску. Загальний дохід міністра за 2017 рік склав понад 4,3 млн гривень.

Нагадаємо, раніше НАБУ початок розслідування у справі про можливе незаконне збагачення ще одного члена уряду – міністра інфраструктури Володимира Омеляна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Post Navigation