Суд зобов’язав Одеський припортовий завод повернути борги «Укртрансгазу»

Одеський припортовий завод зобов’язаний повернути підприємству «Укртрансгаз» 440 млн грн заборгованості за балансування природного газу за червень 2016 року.Про це повідомляє прес-служба Укртрансгазу.

Повідомляється, що ОПЗ повинен повернути компанії 440,9 млн грн, з яких 434 млн грн – безпосередня сума боргу, решта – штрафні санкції.

Рішення суду винесено з урахуванням заяви Укртрансгазу про збільшення позовних вимог.

При цьому суд відмовився задовольнити зустрічний позов ОПЗ до Укртрансгазу про визнання договору транспортування природного газу недійсним.

Як повідомлялося, в період з січня по квітень 2018 року компанія ВЕК спільно з ТОВ газоторгових компанія була офіційним постачальником природного газу для ОПЗ. Однак компанія так і не забезпечила завод достатнім обсягом природного газу.

У той же час ОПЗ, як заявляє оператор ГТС, порушуючи правила поставки природного газу, не контролював рівень власного споживання і продовжував відбирати газ навіть після того, як його обсяг перевищив підтверджені для транспортування обсяги природного газу. Такі дії викликали накопичення постачальниками 400 млн грн боргу перед оператором ГТС за отриману послугу балансування.

На сайті оператора також повідомляється, що протягом 2018 року «Укртрансгаз» неодноразово звертався до правоохоронних органів і НКРЕКУ з проханням звернути увагу на ситуацію, яка привела до накопичення заборгованості з боку Одеського припортового заводу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Post Navigation