СБУ викрила чергову схему на Укрзалізниці

Служба безпеки України викрила корупційну схему через яку посадові особи ряду комерційних компаній спільно з представиниками структурних підрозділів «Укрзалізниці» виводили державні кошти. 

Про це стало відомо з повідомлення прес-центру СБУ.

Правоохоронці виявили багатомільйонні зловживання посадових осіб при закупівлі запасних частин для вантажних вагонів на загальну суму майже 400 млн гривень.

Оперативники спецслужби задокументували, що закуплена структурними підрозділами «Укрзалізниці» продукція не відповідала встановленим вимогам якості та мала невідоме походження. Частина деталей, зокрема, була реставрована із запчастин, що були у вжитку, але в документах відображалася як нова продукція. За місцем реєстрації комерційних структур реальна господарська діяльність не здійснювалась, офісні, виробничі та складські приміщення були відсутні.

Зараз спільно з Генеральною прокуратурою та Національною поліцією України в рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст.191 та ч. 1 ст. 366 КК України, відбуваються слідчі дії в підрозділах і філіях Укрзалізниці в Києві, Дніпропетровській, Харківській і Львівській областях, за результатами яких буде оголошено про підозри особам, причетним до протиправної діяльності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Post Navigation