Росія та Білорусь, можливо, готують «миротворців» для вторгнення на Донбас (джерело)

Російські та білоруські збройні сили проводять спільні навчання для відпрацювання детального плану введення «миротворчих» сил, а фактично – вторгнення на територію окупованого Донбасу. Росія планує ввести на непідконтрольні Україні території білоруські підрозділи і командний склад росіян. Відразу після прибуття білоруського контингенту, відбулася зустріч військових секретарів країн. Про це свідчать дані джерел видання: «поки Україна з західними партнерами широко і глибоко обговорює «формат міжнародної миротворчої місії на території окупованого Донбасу», Росія вже давно все вирішила. Щоб відповідати формату, вона підтягла Білорусь і створила свій «міжнародний формат». Знову ж, розділила відповідальність за свої дії перед світовою спільнотою «на двох».

«Миротворчі» сили швидко перефарбують пригнані російські танки в білий колір і відзначать їх двома літерами «МС» – миротворчі сили.Також, за даними джерела, вторгнення відбуватиметься за тим самим відпрацьованим сценарієм. Увечері росіяни на всю розтрубили, що до Путіна звернулися народи ДНР-ЛНР за допомогою, а вранці допомога з символами «МС» вже стоятиме на заздалегідь запланованих місцях полігону Поливно.

Спільні військові навчання почалися 12 березня на полігоні Поливно у російському Ульяновську. Як повідомило Міноборони Білорусії, до Ульяновська прибули офіцери управління ССО (Сил спеціальних операцій) і військовослужбовці окремого гвардійського десантно-штурмового батальйону 38-ї окремої гвардійської десантно-штурмової бригади (місто Брест). Тема навчань – підготовка російсько-білоруської батальйонної тактичної групи до миротворчих дій і ведення миротворчих дій у буферній зоні. Активна фаза навчань пройде з 19 по 22 березня на полігоні Поливно. Наступного дня, 13 березня відбулася зустріч державного секретаря Ради Безпеки Республіки Білорусь Станіслава Зася з секретарем Ради Безпеки Російської Федерації Миколою Патрушевим. Зась і Патрушев обговорили питання співпраці в сфері безпеки.

Нагадаємо: подібний досвід блискавичного заходу миротворчих сил у росіян вже був. У 1999 році буквально за одну ніч російська колона БТРів з десантниками стрімко пролетіла по балканських дорогах шість сотень кілометрів, зайшла до Приштини і зайняла аеродром у Слатині. Присутні там бойові підрозділи країн НАТО нічого не змогли вдіяти проти 200 російських десантників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Post Navigation