Проти «прокремлівських» каналів введені санкції

Депутати Верховної Ради проголосували за введення економічних санкцій проти засновників телеканалів «112 Україна» та «NewsOne».
За відповідну постанову проголосували 229 парламентаріїв.

Згідно з постановою, Верховна Рада рекомендує Раді національної безпеки ввести санкції щодо компаній, які входять в структуру власності телеканалів “112 Україна” і “NewsOne”. У додатку до постанови зазначається, що санкції повинні торкнутися ТОВ “Аріадна ТВ”, ТОВ “Новий формат ТВ”, ТОВ “ТВ Вибір”, ТОВ “Телерадіокомпанія” 112-ТВ “, ТОВ” Лідер ТВ “, ТОВ” Партнер ТВ “і ТОВ “Новости 24 години”.

У постанові ВР зазначено, що повинні бути анульовані і припинені ліцензії та інші дозволи, які необхідні для здійснення діяльності зазначених юросіб, повинен бути заборона на використання ними радіочастотного ресурсу України. Санкції повинні передбачати блокування активів – тимчасове обмеження права особи користуватися і розпоряджатися що належить його майном, запобігти виведенню капіталів за межі України, припинити виконання економічних і фінансових зобов’язань. Крім того, санкції повинні включати заборону на операції щодо цінних паперів, емітентами яких є зазначені юридичні особи, на видачу дозволів, ліцензій Національного банку України на здійснення інвестицій в іноземну державу, розміщення валютних цінностей на рахунках і вкладах на території іноземної держави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Post Navigation