Ніконов Ігор Володимирович – біографія

Ігор Ніконов – біографія

Народився в 1964 році в Ташкенті. У 1966 сім’я переїхала в Україну – місто Олександрію Кіровоградської області.

 Ігор Ніконов – освіта

У 1986 році закінчив Ленінградський інститут інженерів залізничного транспорту за спеціальністю інженер-будівельник. Під час навчання працював прохідником у Києві, на підприємстві «Київметробуд».

Ігор Ніконов – кар’єра

Трудовий шлях почав на тому ж підприємстві – «Київметробуд», куди потрапив за розподілом після інституту. Працював на підприємстві інженером.

З 90-х років працював у газовій сфері. Спочатку в корпорації «Республіка», де займався поставками газу з Туркменістану в Україну, пізніше – в компанії «Інтергаз» на посаді комерційного директора.

Ігор Ніконов – бізнес

У 2001 році Ігор Ніконов з партнерами створив будівельну корпорацію «K.A.N. Development», яка швидко зайняла лідерські позиції на ринку. Сфера спеціалізації девелоперської компанії – житлове, комерційне, соціальне житло будь-якого масштабу і рівня складності.

А саме, були побудовані десятки великих інфраструктурних об’єктів в Києві – торгово-розважальні центри – Ocean Plaza, Arena City, Arena Entertainment, житлові квартали – ЖК «Central Park», ЖК «Tetris Hall», ЖК «Комфорт таун», живий квартал «Файна Таун», ЖК «Diamond Hill», ЖК «Паркове місто», живий квартал «Respublika», бізнес центри – IQ Business Center, БЦ 101 TOWER, БЦ «Домінант», БЦ Senator, парковки – «Білий Кашалот» і по вул. Володимирській, а також соціальні об’єкти – Печерська міжнародна школа, Академія сучасної освіти «А +», Академія дошкільної освіти «А +», Академія початкової освіти «А +», Гімназія «А +».

K.A.N. Development була неодноразово відзначена нагородами профільних організацій. Зокрема, MAPIC Awards, iBuild, Commercial Property Awards, Best-of-the-Best, Choice of the Year і ін. В номінаціях: «Кращий девелопер», «Кращий торговий центр», «Кращий офісний центр», «Кращий житловий комплекс ».

У 2016 році за версією українського «Forbes» компанія K.A.N. Development посіла четверте місце в рейтингу найбільших забудовників України.

Сам Ніконов також у 2012 році переміг у номінації «Підприємець року» за версією премії «Людина року-2012». У 2014 році отримав звання «Заслужений будівельник України».

Ігор Ніконов – громадська діяльність

Ігор Ніконов робить акцент не тільки на комерційні, а й соціальні проекти в сфері освіти.

А саме, разом з дружиною Іванною вони створили на території «Комфорт тауну» Академію сучасної освіти, куди входять дитячий сад, початкова школа, де діти можуть вивчати понад 50 дисциплін. У планах подружжя – відкрити середню і старшу школу з повним циклом освіти.

Освітні проекти є і в інших житлових комплексах, побудованих «K.A.N. Development» – в «Тетріс Холі», Central Park і «Файна таун».

Ігор Ніконов – хобі

Ігор Ніконов захоплюється музикою, любить лижний спорт і велосипедні прогулянки.

Ігор Ніконов – сім’я

Ігор Ніконов одружений, дружина – Іванна Ніконова, засновник і керівник Академії сучасної освіти. Подружжя виховує десятьох дітей, молодший з яких народився в 2014 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Post Navigation