На підтримку Зеленського виступили одіозні екс-регіонали

Кандидата в президенти Володимира Зеленського публічно підтримують представники найближчого оточення колишнього президента Януковича, пишуть ЗМІ.


Так, у статті йдеться про те, що колишній прем’єр-міністр Микола Азаров пише позитивні пости про Зеленського на своїй сторінці в ФБ. На думку авторів, дії Азарова узгоджені з колишнім членом його Кабміну, а зараз – партнером олігарха Ігоря Коломойського Андрієм Богданом. Його називають тіньовим керівником штабу Володимира Зеленського.

Крім того, згадується, що на підтримку Зеленського неодноразово висловлювався колишній заступник голови адміністрації Януковича Андрій Портнов, який через законодавчі зміни домігся розширення повноважень екс-президента. За словами авторів статті, зараз Портнов є посередником між колишніми регіоналами, Росією та олігархом Ігорем Коломойським. В якості одного з доказів такого співробітництва видання «Страсті» називають поїздку «піар-аташе» Коломойського – журналіста Олександра Дубинського до Відня, де він, зокрема, зустрічався з Портновим і «дивився свіжий випуск Шарія». Анатолій Шарій – одіозний журналіст, «медіа-кілер», також публічно підтримує Зеленського.

«Сам Портнов публічно заявляє про підтримку Зеленського, називаючи його «ерудованою і непересічною людиною, яка добре орієнтується в багатьох питаннях». А найцікавіше – Портнов пише про плани переслідування Порошенка і представників БПП і «Народного фронту», яке, як переконаний Портнов, буде організоване після перемоги Зеленського. Звідки довірена особа «Сім’ї» знає, що таке переслідування планується, і чому він упевнений, що буде одним з його головних керівників?», – йдеться у статті.

Крім того, в публікації йдеться про те, що серед тих, хто висловив Володимиру Зеленському публічну підтримку, є Олена Лукаш – екс-міністр юстиції, ініціатор диктаторських законів 16 січня.

Як повідомлялося, Володимир Зеленський вважається креатурою олігарха Ігоря Коломойського. Зокрема, гумористичне шоу «95 квартал» виходить на телеканалі «1 + 1», що належить олігархові. Також ЗМІ зазначили, що Володимир Зеленський їздить на автомобілі, що належить бізнес-партнеру Коломойського Тимуру Міндічу. Президент Петро Порошенко відкрито назвав суперника «маріонеткою Коломойського».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Post Navigation