Костянтин Усов – підстилка Вілкула

Про життя Костянтина Глібовича Усова відомо не багато. Офіційна біографія Усова скупа і не містить найцікавіших фактів з життя депутата, колишнього журналіста. Як Усов пов’язаний з Вілкулом? Чому про нього мовчать в БПП? Що Ківалов думає про депутата?

Багато хто дивується – як це так? У ВР Опозиційний блок в опозиції до БПП. А в Кривому Розі Костянтин Усов бере участь у всіх міських заходах поруч з мером, секретарем міськради (Оппоблок). А телеканал Перший Міський, яким курує Костянтин Усов, абсолютно не критикує місцеву владу, вважаючи за краще розповідати про злочини місцевого дрібного криміналітету, та про ДТП … У когось є версії з цього приводу?

Усов Костянтин Глібович на службі регіоналів

Усов Костянтин Глібович (округ №33, Центрально-міський район Кривого Рогу, Дніпропетровська область), від «Блоку Петра Порошенка», член партії «Блок Петра Порошенка».

Офіційна біографія:

Народився 9 липня 1988 року у Кривому Розі. Закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка, спеціальність – журналіст-міжнародник. У 2013 році здобув другу вищу освіту, ставши юристом-правознавцем. Починав трудову діяльність в «Телекритиці», журналістом на «Новому каналі», знімав документальне кіно для СТБ. Писав для видань «Фокус» і «Дзеркало тижня».

З 2007 року вів щоденну рубрику кримінальних подій, судочинства і розслідувань в газеті «Коммерсант Україна».

З 2009 працював спеціальним кореспондентом каналу ТВі.

Став відомий після проведення цілого ряду розслідувань, які мали серйозний резонанс.

На парламентських виборах 2012 року Костянтин Усов балотуватися до Верховної Ради по мажоритарному округу №134 (з центром в місті Одеса, Малиновський район) від ВО «Батьківщина». Однак зайняв лише третє місце з результатом 18,21%. Перемогу тоді здобув нардеп- «литвинівець» Сергій Гриневецький з підтримкою 32,03% голосів.

На парламентських виборах 2014 року Усов вже балотувався на батьківщині – за мажоритарним округом №33 від «Блоку Петра Порошенка», де переміг, набравши 28,43% голосів. Друге місце зайняв самовисуванець Олег Мальчевський, який отримав 19,89% голосів.

“Шістка” регіоналів Костянтин Усов в стійлі БПП

Як Костя Усов зробив ім’я на розслідуваннях і став таким же виродком, яких викривав?

Дешевий брехун Костя Усов, підстилка Вілкула та Ківалова?

Шоумен Костянтин Усов: вся правда про пройдисвітові?

Ось компромат так копромат

А хочете послухати, як ув’язнені з колонії № 52 міста Єнакієве спілкуються з начальником колонії за гроші, які він з них бере, і послуги, які він їм за ці гроші надає? Розмова записана таємно, багато зайвого шуму, але деталі звучать яскраві.

Записи цікаві не тільки сумами, про які начальник колонії Сабо Сергій Степанович говорить з арештованого Гасанова Ізмаїла Тахіровіча («Кіпіш») і його товариша Бутенко Олега Валерійовича («Німець»). Не тільки фактами типу того, що зеки за свій рахунок будують об’єкти на зоні, і при цьому ще платять тюремникам. Вони, чорт візьми, цікаві стилем і характером, ні в одній «бригаді» такого не почуєш.

Однак саме-найцікавіше (тут мені доводиться говорити з чужих слів) – зеки стверджують, що записати розмову з «господарем» їм порадив журналіст Костянтин Усов, саме той, який нещодавно прославився масштабним журналістським розслідуванням про Лук’янівське СІЗО. Він обіцяв їм оприлюднити запис, якщо в ув’язнених виникнуть проблеми. Коли проблеми таки виникли, перестав брати слухавку.

Куди подівся криворізький «солдат Президента»?

Як і передбачалося, депутат Верховної Ради по виборчому округу №33 м. Кривого Рогу Костянтин Усов, який позиціонував себе як «солдат Президента», насправді виявився «олов’яним солдатиком», який «розчинився» з міста відразу ж після свого обрання.

Ось уже третій місяць народний депутат Усов не з’являється перед людьми, які його обрали, не веде прийом громадян, і, здається, зовсім забув про існування криворіжців.

Як з’ясувалося, на те є нібито причина. На зустрічі представників органів місцевого самоврядування Кривого Рогу з представниками міських громадських організацій, один з активістів заявив, що він є помічником вищеназваного депутата. За його словами, причиною відсутності Усова в Кривому Розі є те, що міська влада не виділила приміщення для його приймальні. Секретар Криворізької міської ради Сергій Маляренко відповів, що пану Усова було на вибір надано одразу кілька приміщень у всіх трьох районах, де він балотувався. На жаль, жодне з них не сподобалося помічнику народного обранця. Так що пошуки «гідних покоїв» тривають.

Усов, так чим ви краще регіоналів?!

У благородному сімействі української журналістики стався скандал

Як ми вже писали раніше, в списках від «Батьківщини» фігурує не тільки шеф опозиційного каналу ТВі Микола Княжицький, а й журналіст-розслідувач з того ж каналу Костянтин Усов.

Ситуацією з подачею нульової декларації про доходи, наданої Костянтином в ЦВК, зацікавилися, нарешті, колеги Усова. І поставили публічно кілька питань кандидату в народні депутати, який “доведе, що може бути по-іншому» (передвиборний слоган Усова).

Як можна працювати на телеканалі і не отримувати за свою роботу зарплату? Як можна заправляти джип Тойота Прадо, їздити по світу (про ці поїздки Усов хвалиться на своїй сторінці в Facebook із завидною постійністю), вбиратися в брендові дрібнички, не маючи джерел для існування? Невідомо. Потрібно було виправдовуватися, тому що просто «морозитися» вже не виходило.

Залишався останній варіант, який міг частково реабілітувати Усова. Журналіст і кандидат в нардепи мав можливість ляснути себе по лобі і заявити – «вибачте, помилився!». Помилився. Замотався, підмахнув, не читаючи, не надав значення … Це був свого роду запасний парашут. Публічно визнати: так, я дурник, котрий розуміє, що декларація – серйозний документ.

Замість того щоб викрутитися з неприємної ситуації, зазнавши мінімальні репутаційні втрати, Усов продовжив брехати. Спочатку на своїй сторінці в Facebook він визнає – отримував-таки гроші в конверті на ТВі. Вказав навіть суму – 1500 доларів США. Коли понеслися питання від читачів, запис зник. Втім, здивовані таким поворотом подій відвідувачі сторінки Костянтина встигли зробити скріни його дивного визнання.

Потім з’явився запис в блогах «Української правди», зроблена моїм колегою з каналу 1 + 1 Михайлом Ткачем.

Ситуацію з нульовою декларацією у Усова попросив прокоментувати журналіст УП Сергій Лещенко. І Костянтин прокоментував. Читаємо уважно:

«Кандидат в народні депутати від опозиції Костянтин Усов заявив про те, що він працював на каналі кандидата в народні депутати від опозиції Миколи Княжицького безкоштовно. Він заявив це, нітрохи не хвилюючись, що він озвучив космічного масштабу брехню про те, що жив виключно завдяки підтримці родичів».

Відкриваємо Вікіпедію, куди Костянтин Глібович Усов помістив інформацію про «українського журналіста і громадського діяча» Костянтина Глібовича Усова 24-х років від народження. Читаємо розділ «ранні роки» (!!!):

«Мати, Ольга Усова, – інженер-технолог машинобудування. Батько, Гліб Усов, – інженер-гірник».

Напевно, Партія регіонів все ж не бреше в своїх передвиборних слоганах, що не насміхається. Мабуть, добробут простого люду насправді зростає на очах.

Справа не в декларації, а в тому, що двадцятичотирьохрічний «опозиціонер», який мріє потрапити в Раду, бреше абсолютно не бентежачись, бреше, тому що не має корисного напису на холодильнику в арендованій (за які гроші ?!) квартирі – «у брехуна повинна бути хороша пам’ять».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Post Navigation