КМДА має намір “влити” в тепломережі, які забирають у Київенерго, 7,4 млрд гривень

Проект відповідного рішення за підписом заступника голови КМДА Петра Пантелєєва планується розглянути на комісії Київради з питань ПЕК і ЖКГ 8 лютого.

“Збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства “Київтеплоенерго” на суму 7 млрд 420,083 млн грн за рахунок грошового внеску власника”, – йдеться в проекті документу.

У пояснювальній записці зазначено, що кошти необхідні для забезпечення прийому теплоенергетичного комплексу столиці від ПАТ “Київенерго” і забезпечення його подальшого функціонування. Зокрема, необхідна закупівля техніки, матеріалів, засобів зв’язку, комп’ютерної техніки, організація диспетчерської служби. Також знадобляться кошти для авансових платежів за газ.

“Київтеплоенерго” прийме на баланс тепломережі столиці від “Київенерго” в квітні 2018 року.

Як повідомлялося, 21 грудня 2017 ПАТ “Київенерго” підписало з Київською міською державною адміністрацією угоду про продовження термінів оренди комунальних тепломереж до 27 квітня 2018 року.

Нагадаємо, КМДА і “Київенерго” 27 вересня 2001 року підписали “Угоду про реалізацію проекту управління та реформування енергетичного комплексу Києва” з терміном дії до 31 грудня 2017 року. Договір передбачав передачу в управління “Київенерго” комунальних теплових мереж, ТЕЦ, сміттєспалювального заводу “Енергія”.

В кінці червня поточного року Київрада вирішила продовжити дію угоди до 26 квітня 2018 року.

“Київенерго” (входить в енергохолдинг ДТЕК Рината Ахметова) експлуатує практично всі енергетичні об’єкти, розташовані в столиці, за винятком Дарницької теплоелектроцентралі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Post Navigation