Хто найчастіше відмовляє українцям у в’їзді в ЄС?

Найбільше відмов українські мандрівники отримали на польській ділянці сухопутного кордону.
У 2018 році українські громадяни отримали понад 57 тисяч відмов у в’їзді в Євросоюз. Про це 11 червня пише прес-служба ГО Європа без бар’єрів.

“За підсумками 2018 року ця був самий проблемний кількісний показник. У 2018 році українці отримали 57 593 відмови у в’їзді на кордонах ЄС, це на 55% більше ніж в минулому році (37 114), і стали лідерами за цим показником”, – повідомили в організації.

46184 відмов українці отримали на польській ділянці сухопутного кордону. Двома головними причинами відмов називаються відсутність підтверджує мету візиту та умови перебування документації та відсутність фінансового забезпечення.

У деяких випадках співробітники прикордонних служб відмовлялися приймати як доказ платоспроможності кошти на картці ..

Повідомляється, що зростання відмов у 2018 році цілком очікуваний, оскільки цей рік став першим повністю безвізовим. У 2019 такого різкого зростання відмов на кордоні вже не буде.

За польською статистикою, в першому кварталі цього року кількість відмов українцям склала 14 тисяч. У минулому році за аналогічний період громадяни України отримали 11,9 відмов на в’їзд.

Раніше з’явилася статистика відвідування українцями європейських країн без віз. Цікаво, що найчастіше українці їхали в Європу через польський кордон.

Також повідомлялося, що українцям не знадобиться віза для відвідин відомого гарячими джерелами і тропічними дощовими лісами держави в Карибському морі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Post Navigation