Герега Галина Федорівна – біографія, компромат

Галина Герега – біографія

Галина Федорівна народилася на території Львівської області, Яворівського району в селі Глинець – 9 серпня 1959 року.

Після закінчення 8-го класу вступила до Львівського кооперативний технікум, який з відзнакою закінчила в 1978 році.

Після технікуму Герега надійшла на технологічний факультет в Київський торгово-економічний інститут, який закінчила з відзнакою в 1983 році.

У період з 1983 по 1988 рік працювала при Київському кулінарному училищі в системі профтехосвіти майстром виробничого навчання.

У 1988 році переходить працювати в “Об’єднання 906” старшим інженером-технологом, там знаходилася до 1993 року.

У 1994 році починає працювати на підприємстві “Глибочиця”, де до 1998 року обіймала посаду заступника директора.

З 1998 по 2003 рік на ТОВ “Цермес АГС” займала посаду фінансового директора.

У 2003 році Галина Герега займає посаду фінансового директора в одній з найбільших мереж в країні – будівельних гіпермаркетів “Епіцентр-К”.

Галина Герега – політика

Депутат Київської міської ради п’ятого і шостого скликань. Перебуваючи на депутатської каденції була членом фракції Громадський актив Києва.

20 квітня 2011 року Герега стала секретарем Київради.

У 2012 році брала участь у парламентській виборчій кампанії, була самовисуванцем, але програла представнику ВО “Свобода” Андрія Іллєнка.

Галина Герега – компромат

У 2011 році в 9.00 в “Епіцентр” увірвалися в масках, зі зброєю і в бронежилетах співробітники СБУ, який в головному офісі, розташованому на Троєщині, вилучили документи. З цього приводу в ЗМІ, серед бізнесменів, політиків і місцевих жителів з’явилося дві версії: або у Герег хочуть відібрати бізнес, або на те були політичні причини.

Пані Герега даний інцидент врегулювала, пізніше з’явилася офіційна версія про те, що правоохоронні органи виявили канал поставки контрабандних будівельних матеріалів.

З різницею в два тижні в Житомирі виник ще один скандал, який на пряму пов’язаний з “Епіцентром”, на цей раз з його будівництвом. Житомирські депутати не хотіли виділяти на території ботанічного саду 5 гектарів землі для будівництва гіпермаркету.

Галина Герега – хобі

Незважаючи на той факт що Галина Герега жінка, вона є пристрасні фанатом футболу, саме з цієї причини “Епіцентр” є спонсором національної збірної України.

Галина Герега – родина

Заміжня, чоловік народний депутат Олександр Герега.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Post Navigation