Де обідає найзлиденніший депутат Костянтин Усов

Події на сході країни явно не привід сумувати для багатьох народних обранців. У тому числі і самого злиденного, згідно з його декларацією, Костянтина Усова.

Про це йдеться в сюжеті програми “Гроші”. Журналісти зважилися на ризикований експеримент і дослідили життя елітного закладу зсередини, влаштувавшись туди на роботу.

Ззовні – непримітне кафе, до якого стікаються дорогі машини. З них виходять впливові українці і направляються до закладу. Саме в цьому ресторані, а не у Верховній Раді або в Кабінеті Міністрів, вирішуються головні державні справи.

“У нас сидять гості: Верховна Рада, депутати, міністри, великі бізнесмени. В основному, вони тут проводять свої ділові зустрічі серйозні”, – пояснила хостес ресторану.

Заклад популярий серед політиків з кількох причин. Величезні ціни гарантують, що в ресторан не прийдуть “прості смертні”. А зручне розташування між урядовими кабінетами робить це місце ідеальним для таємних зустрічей і переговорів.

Розповідаючи з екранів телевізорів про жахи війни, регіоналка Юлія Льовочкіна дозволяє собі “посиденьки” з директором Департаменту культурних цінностей Андрієм Вінграновським на 20 тисяч гривень.

Депутат Костянтин Усов теж “штурмує” заклад. Усов – мало не самий бідний депутат, відповідно до своєї декларації. Відповідно документації, він заробляє як український пенсіонер. Однак депутат дозволяє собі обід в ресторані, де пляшка води коштує 155 гривень.

Заклад відвідують такі відомі особи, як начальник столичного управління охорони культурної спадщини Олександр Никоряк, депутат Микола Катеринчук, представник Київради Василь Гацько, депутат з партії “Свобода” Ігор Кривецький, Олег Ляшко, Олесь Довгий, екс-депутат Володимир Макеєнко.

Після себе владні мужі залишають суми в тисячі гривень, витрачаючи за один обід майже всю депутатську зарплату.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Post Navigation