Чергове перенесення справи Єфремова: допит свідків знову відкладається

Колишній керівник Партії регіонів Олександр Єфремов проведе за гратами ще два місяці.


Відповідне рішення прийняв Старобільський суд Луганської області. “Суд вважає за необхідне продовжити дію запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно обвинуваченого Єфремова на термін в 60 діб, тобто до 3 грудня 2018 року”, – оголосив головуючий суддя.

Також в черговий раз переноситься допит свідків у справі Єфремова. Захист екс-регіонала наполягає на одночасному допиті колишнього глави міліції Луганської області Ігоря Гуславського, колишнього прокурора Луганської області Сергія Стося і екс-глави СБУ області Олександра Петрулевича і його заступника Олега Животова через розбіжності в свідченнях представників МВС та СБУ. Про це повідомляє “Радіо Громадське”.

Адвокат Олександра Єфремова Андрій Смирнов повідомив, що з боку звинувачення було тактичною помилкою привести такого свідка, як Гуславський на засідання, тому що свідок сам себе дискредитував.
“У своїх свідченнях свідок під присягою завив про те, що він звільнив напередодні шістьох затриманих бандитів, які згодом і захопили будівлю СБУ. Без єдиної санкції, без єдиного процесуального документа прийшов до ізолятора і звільнив”, – сказав Смирнов.

Сам Ігор Гуславський під час свідчень в суді в серпні минулого року заявив, що шість чоловік, які згодом захопили будівлю Луганського управління СБУ, було затримано і перебували в СІЗО, яке було підпорядковане міліції. Рішення суду на їх затримання або арешт не було.

За словами адвоката Андрія Смирнова, одночасний допит переноситься в восьмий раз. Представники СБУ приїжджають до суду, а екс-глава міліції Луганської області та екс-прокурор – ні.

Як повідомлялося, Олександр Єфремов був затриманий 30 липня 2016 року за підозрою в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України. Йому інкримінують організацію захоплення будівлі Луганської ОДА, пособництво в захопленні управління СБУ в Луганській області, умисні дії з метою зміни меж території та державного кордону України, сприяння створенню та діяльності терористичної організації “Луганська Народна Республіка” і державну зраду. Весь цей час Єфремов просидів за гратами, хоча адвокати постійно вимагають змінити йому запобіжний захід, апелюючи до того, що в підзахисного погіршилося здоров’я.

Наступне засідання у справі Олександра Єфремова призначено на 16 жовтня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Post Navigation