Колишній співробітник ГПУ Ніжинський приховує факт роботи у Пшонки

В.о. начальника департаменту з питань стратегічного планування та координації державної політики секретаріату Кабміну Сергій Ніжинський потрапляє під дію Закону України «Про очищення влади» і повинен бути люстрований.

Як видно з біографії Сергія Ніжинського, в період з грудня 2007 по листопад 2011-го він працював в Генеральній прокуратурі України, в тому числі – впродовж року – за керівництва генпрокурора Віктора Пшонки. Згідно із законом «Про очищення влади» він повинен був бути люстрований, проте не тільки уникнув цієї процедури, але і з 2016 року був призначений до Кабінету міністрів – спочатку заступником начальника Департаменту з питань стратегічного планування та координації державної політики секретаріату, а потім і виконуючим обов’язки начальника.

В офіційній біографії Сергія Ніжинського, викладеної на сайті Кабінету міністрів, чотирирічний період роботи в Генеральній прокуратурі не вказаний. Більш того, цю інформацію неможливо знайти у відкритих джерелах – всі згадки про роботу Ніжинського у ГПУ зачищені з інформаційного простору.

Нагадаємо, Закон «Про очищення влади» був прийнятий в жовтні 2014 року. Він передбачає, що чиновники, які займали державні посади в період з 25 лютого 2010 року по 22 лютого 2014 року підлягають люстрації. Таким чиновникам заборонено обіймати певні посади протягом 10 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Post Navigation