Антикорупційне нацбюро перевірить рахунки Романа Насірова

Національне антикорупційне бюро України завело справу про хабар на звільненого голову ДФС Романа Насірова. Як зазаначено в ухвалі Солом’янського суду Києва, наразі НАБУ перевіряє його рахунок в латвійському банку. 

В ході розслідування з’ясувалося, що Насиров фактично контролює компанію RN Group Limited, зареєстровану на Британських Віргінських островах.

Повідомляється, що Насиров як директор RN Group Limited (покупець), підписав договір з українською компанією – ТОВ «Укрзернопром Агро» (продавець) з купівлі-продажу частки в статутному капіталі ТОВ «Укрзернопром-Іванків» в розмірі 99%.

Також стало відомо про те, що за станом на початок жовтня минулого року кінцевим бенефіціарним власником компанії RN Group Limited є рідний брат Насирова – Євген.

На думку детективів, Насиров міг отримувати гроші на рахунки компанії RN Group Limited (BVI) через компанію UAI-Trade SA (Швейцарія) за сприяння в отриманні відшкодування ПДВ ТОВ «Українські аграрні інвестиції». Так, згідно з відомостями АСМО «Інспектор» ТОВ «Українські аграрні інвестиції» у 2015 році здійснювало експорт зерна пов’язаної компанії UAI-Trade SA.

UAI-Trade SA має банківський рахунок в банківській установі Rietumu Banka (Латвія).

З цієї причини НАБУ хоче отримати інформацію з латвійського банку щодо джерел надходження і подальшого руху коштів, отриманих UAI-Trade SA на вказаний рахунок та інше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Post Navigation