Смерть дівчинки у таборі цивільної дружини Януковича розслідуватимуть як убивство

Правоохоронці розширили кваліфікацію справи про отруєння у дитячому таборі «Славутич», додавши до статті «порушення санітарних норм» статтю «вбивство».

Про це повідомляє «ТСН» .

В результаті розтину тіла 8-річної Маргарити Лукашук, котра померла 12 вересня, було підтверджено, що вона померла саме в результаті харчового отруєння.

“Результати розтину показали прямий наслідковий зв’язок між смертю дитини і її отруєнням, яке мало місце 2 липня в оздоровчому таборі “Cлавутич”, – зазначив голова Київської облдержадміністрації Олександр Горган.

“Київська поліція відкрила кримінальне провадження за ст. 115. Це умисне вбивство”, – стверджують у правоохоронних органах.

8-річна Маргарита Лукашук померла після двох з половиною місяців у комі. Загалом у таборі простроченими йогуртами отруїлося 12 дітей. Про це стало відомо 3 липня, того ж дня правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 325 Кримінального кодексу України (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням).

Як повідомлялося у ЗМІ, власницею табору «Славутич» є Любов Полєжай, яку називають цивільною дружиною колишнього президента Віктора Януковича. Незважаючи на припис Держспоживслужби щодо закриття бази після інциденту, табір продовжує працювати. Судове засідання щодо припинення роботи «Славутича» призначене на 3 жовтня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Post Navigation