Сірий кардинал у ДУ ТМО МВС по Київській області

Ось уже років 14 колишнім шпиталем МВС в Київській області (а з 2015 року ДУ ТМО МВС України по Київській області) негласно керує, на перший погляд, миловидна завідуюча терапією Ісаєва Олена Ігорівна …

Своєму стрімкому кар’єрному зростанню вона зобов’язана численним високопоставленим коханцям, які прикривали її промахи і помилки.

Перший скандал чоловіка з коханцем в 2006 році зі стріляниною в кабінеті терапевтичного відділення, і зламаної меблями з носом, повинен був закінчитися звільненням. Але були підключені зв’язку Ісаєвої … .і все зам’ято.

Меблі замінили, прострелений стелю замазали, ніс Ісаєвої виправив пластичний хірург. Всі співробітники, які чергували на тих добі, були вміло звільнені протягом короткого періоду часу. І з тих пір понеслася душа в рай!

Ісаєва, відчувши безкарність і вседозволеність, майстерно прибирала молодих медсестер, маніпулювала свідомістю колег, глузувала і принижувала всіх, хто якимось чином міг стати на її шляху (кандидата медичних наук, лікаря-кардіолога Забіяку Л.К., яка по праву повинна була зайняти місце зав, Ісаєва довела до гострого інфаркту міокарда, висококласного доктора Рожелюк Н.С. оперативно «прилаштувала» на паперову роботу, щоб не складав конкуренцію її пересічності … Будучи особливо хитрою, підступною і виверткої, підпорядкував а собі все терапевтичне відділення і старшу медсестру стаціонару Гришко, яка беззаперечно видає медикаменти тільки «вигідним і потрібним» пацієнтам Ісаєвої.

За роки беззмінного правління Ісаєвої зі стаціонару Госпіталю були нею звільнені десятки співробітників (основна маса молодих і красивих) .До своїм п’ятдесяти років у Ісаєвої стався найсильніший розлад психічного стану і вона гостро потребує консультації психіатрів.

У 2017 році на посаду начальника ДУ ТМО була призначена доктор Ташова С.П., яка виявилася молодшою ​​Ісаєвої, вона протрималася два місяці і, завдяки дзвінкам до Вадиму Трояну, Ісаєва її змусила звільнитися. Після того, як новий начальник Белокоз Ю.Г. зробив зауваження Ісаєвої за ранній вихід на пенсію в 13-00, він був підставлений і звільнений в найкоротший термін.

Таким чином, Ісаєва почала розчищати шлях для свого чергового коханця Сака Ю.А.

Уже перебуваючи в тісному тандемі, який закріплений постіллю, ця парочка почала діяти жорстко і оперативно: звільнені Верещако Г.В., Белокоз Ю.Г., головлікар Лисак З.П. (виявилася молодше і красивіше) протрималася два місяці, секретар Вакуленко А В. Г.. після 15 років бездоганної роботи звільнена з надуманої статті, діловод Дорогань А.І.

Потрапили під скорочення все ті, кого Ісаєва терпіти не могла і сказала особисто їм: «я вас знищу!». А саме, зав.неврологіей Королева С.В., зав.стоматологіей Полянчук В.В., заступник начальника з технічних питань Мазуренко С.В.

У планах на «знищення» лор-лікар Супрун Н.І., лікарі-терапевти Литвин Євген і Римар Анатолій, завідуюча поліклінікою Скорич Л.А., медстатистика Бондар Л.В. і старша медсестра поліклініки Боярс М.В.

Перераховані вище співробітники були звільнені за час правління ДУ ТМО саком Ю.А. , А це три місяці. Таких повальних звільнень за двадцять років існування Госпіталю не було.

Ісаєва дозволяє собі вільності разом з саком Ю.А. говорити про тісні зв’язки з Князєвим, Трояном, Тахтай, Ціновим і Коробкою Василем, якого вони нібито занесли стільки, що ніхто їх не забере.

При всьому тому наскільки ця парочка гнобить і ненавидить співробітників, це їм не завадило зібрати з співробітників гроші на святкування Дня Медика для себе і високопоставлених чинів.

За розповідями накривають столи такого достатку ікри, креветок, раків, баликів всіх видів, віскі і елітних напоїв, люди ніколи не бачили. Співробітники таємно ненавидять Ісаєву та Сака, але не в силах нічого зробити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Post Navigation