Суд повернув ЦПК скаргу на закриття справи «рюкзаків Авакова»

Солом’янський райсуд Києва повернув скаргу, подану юристами Центру протидії корупції у справі «рюкзаків Авакова». Про це повідомляє сайт ЦПК.


Відзначають, що центру стало відомо про закриття справи з інформації на порталі «Судова влада».
“Тексту судового рішення, винесеного ще 22 серпня, активісти досі не отримали, з невідомих причин воно досі не оприлюднено в реєстрі судових рішень”, – йдеться в повідомленні.

На думку юриста ЦПК Віталія Цокур, законних підстав для повернення скарги у суду не було. Громадська організація є заявником у справі, відповідно має право на оскарження її закриття.
“Це вже третя невдала спроба законно відновити розслідування у справі, де фігурує син міністра внутрішніх справ Арсена Авакова”, – стверджує голова правління ЦПК Віталій Шабунін.

За словами юриста ЦПК, організація обов’язково оскаржить рішення суду в апеляційному порядку, але без повного тексту постанови це неможливо.

“Зволікання з публікацією повного тексту рішення і його напрямок нам переносить нашу апеляцію на невизначений термін. На нашу думку, це робиться для того, щоб САП встиг передати справу” рюкзаків “в суд без головного підозрюваного – сина міністра Олександра Авакова”, – додав Цокур.

Юрист пояснив, що в такому випадку зібрані детективами НАБУ докази винності Авакова молодшого будуть знищені, адже опиняться поза справи.

Нагадаємо, у справі про розкрадання 14,5 млн грн під час закупівлі рюкзаків для Нацгвардії фігурують син міністра внутрішніх справ Олександр Аваков, екс-заступник міністра Сергій Чеботар і підприємець Володимир Литвин. 12 липня САП закрило справу стосовно Авакова і Чеботаря, заявивши, що Литвин готовий взяти всю вину на себе і компенсувати завдані збитки. При цьому глава САП Назар Холодницький заявив, що не знав про постанову, і обурився, коли ознайомився з його текстом. 17 серпня ЦПК подав скаргу на постанову прокурора САП Василя Кричун, який закрив провадження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Post Navigation