Лікарню МВС Київської області перетворили на комерційний проект та дім розпусти

Новий керівник Територіального медичного об’єднання Міністерства внутрішніх справ на Київщині Юрій Сак перетворив установу на комерційний проект та дім розпусти, а співробітників залякує звільненням. Останні шукають порятунку у міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Анонімно.

Колектив державної медичної установи «ТМО МВС України по Київській області» звернувся до Арсена Авакова з проханням вжити заходів щодо нового керівництва структури, яке перетворило медичний осередок МВС на лікарню з розцінками, дорожчими, ніж у кращих приватних клініках, та фактично тримає співробітників ТМО у заручниках. Незручних – звільняє, а територією медичного закладу розпоряджається на власний розсуд.

Наприкінці травня в ТМО Київщини з подачі керівництва Управління охорони здоров’я та реабілітації МВС України (УОЗР) призначили нового керівника Юрія Сака, а попереднього керівника установи – Юрія Белокоза було звільнено під тиском. Новопризначений очільник почав знайомство з колективом із залякувань та розповідей про особисті тісні зв’язки з високопосадовими особами МВС України, зокрема, з державним секретарем Олексієм Тахтаєм та начальником Головного управління нацполіції  в Київській області Дмитром Ценовим.

Юрій Сак разом із начальницею терапевтичного відділення Оленою Ісаєвою провели бесіди з керівниками всіх підрозділів держустанови про надзвичайно великий потенціал у зароблянні грошей в закладі. Сак одразу повідомив, що всі співробітники, які будуть співпрацювати з ними в цьому питанні, потрапляють до «команди». Пояснював ситуацію підлеглим голова закладу просто: «в мене велика лава запасних, тут буде все, як я захочу. І не думайте скаржитися, у нас з Ісаєвою такий «дах», що ви собі навіть не уявляєте. Мені дали карт-бланш, якщо не підете самі, я вас вижену так, що не знайдете більше собі роботу за фахом».

Всім тим, хто не погодився працювати на таких умовах, запропонували звільнитися добровільно. Деяких співробітників, особливо, незручних новому керівництву, звільняли примусово.

Так, з порушенням законодавства звільнили заступника начальника ДУ «ТМО МВС України по Київській області» з експертизи тимчасової непрацездатності пані Верещако, яка пропрацювала в цій медичній установі з моменту її утворення і зарекомендувала себе як висококласний  спеціаліст.

А тих, хто залишився – залякували, погрозами змушували висловлювати підтримку новому керівництву на адресу профспілки МВС та звітувати навіть про походи до туалету.

«Ефективні керівники» змусили головну медичну сестру Парасотку та старшу медичну сестру стаціонару Гришко по одному викликати до себе медичних сестер та інший персонал. Старші медсестри погрожували персоналу звільненням і примушували підписувати лист на адресу профспілки МВС на підтримку Юрія Сака. На прохання медичних працівників  дати прочитати лист відповідали категоричною відмовою.

Нове керівництво закладу регулярно знімає премії зі співробітників без пояснення причин. Юрій Сак поводиться з працівниками зверхньо і нетактовно. Розмовляє з підлеглими тільки криком, постійно погрожує звільненням,  при цьому зухвало висловлюється,  що тільки він один тут вирішує, хто буде тут працювати, а кого він звільнить.

Щоб позбутися «проблемних» співробітників, Юрій Сак йшов навіть на такі радикальні заходи, як скорочення відділень. Зокрема він урізав неврологічне відділення через те, що лікар цього відділення Лисак жодним іншим чином не хотіла звільнятися.

Собі нове керівництво нічого не забороняє: на роботі Сак та лікар Ісаєва можуть не з’являтися по кілька годин, постійно перебуваючи «на нарадах в міністерстві». Лікарі та персонал не можуть потрапити до кабінету керівника з робочих питань, адже він постійно зачинений. А одну із палат Сак та Ісаєва взагалі перетворили на місце для побачень. Іноді лікар Ісаєва зустрічається в своїй палаті і з іншими коханцями. Час від часу до лікарні навідується чоловік Ісаєвої та влаштовує бійки з її кавалерами на очах у працівників закладу та здивованих пацієнтів.

Не забувають керівники нової «команди» і про основну діяльність: заробляння грошей. Юрій Сак зі своєю коханкою та «напарницею» встановили тарифи на специфічні медичні послуги: звільнення по хворобі оцінили в тисячу гривень, запис психіатра на звільнення по хворобі також оцінюється у тисячу, профогляд – 400-500 грн, лікарняний лист коштує 50 грн на день.

Із неплатоспроможними і проблемними пацієнтами церемоній не було – їх виганяли із лікарні. Під прикриттям Олексія Тахтая Юрій Сак вигнав з терапевтичного відділення двох учасників АТО пана Гуляка та пана Ленько, а також пенсіонера МВС і ліквідатора аварії на ЧАЕС пана Шундика.

Працівники медичного закладу настільки залякані авторитарними методами нового керівництва, що направили анонімний лист на адресу міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Всі зазначені факти корупції та порушень своїх прав, а також прав пацієнтів готові підтвердити, але лише в особистій розмові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Post Navigation