НАБУ викрили податкові махінації касира Ляшка Авер’янова

Депутат Чернігівської облради, голова місцевого осередку Радикальної партії Олег Авер’янов фігурує в досудовому розслідуванні, пов’язаного з декларуванням недостовірної інформації.
Про це йдеться в рішенні Солом’янського районного суду міста Києва, повідомляє «Слово і Дело».

Так, детективи з’ясували, що в електронній декларації Авер’янова за 2016 рік відсутні будь-які грошові активи у вигляді готівки або банківських рахунків, однак в 2017 році депутат заснував приватну компанію зі статутним капіталом в 4 мільйони гривень. Слідство вважає, що зазначений факт може свідчити про недостовірний заповненні декларації Авер’янова. У НАБУ просили надати доступ до матеріалів реєстраційної справи заснованої депутатом приватної компанії. Суд задовольнив клопотання.

Крім того, депутат задекларував 4,65 млн грн, які він позичив третім особам, і право вимоги сплати грошових коштів в результаті виходу зі складу учасників ТОВ «Грант Альянс». На думку заявника, на основі звернення якого було порушено вказану кримінальну виробництво, розрахунок суми права вимоги проведено всупереч вимогам законодавства. У зв’язку з цим детектив просив надати тимчасовий доступ до інформації за абонентським номером директора «Грант Альянсу» Миколи Сторчака з метою перевірки достовірності або спростування інформації щодо телефонних з’єднань між абонентами Сторчаком і Авер’янова.

На думку заявника, політик контролює ще дві приватні компанії – ТОВ «ТПК «Альянс-Агро» і ТОВ «Асфа Лайн». Ці дві фірми значилися власниками його земельної ділянки, на якому в даний момент будується приватний будинок. Заявник впевнений, що справжнім власником цієї землі і будинки є депутат Чернігівської облради, він же – керівник «Альянс-Агро» – Микола Сторчак. У зв’язку з наданими доказами, суд задовольнив клопотання співробітника НАБУ, давши дозвіл на доступ до особистої інформації Сторчака.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Post Navigation