НАБУ викрила податкові махінації касира Ляшко Олега Авер’янова

Депутат Чернігівської облради, голова місцевого осередку Радикальної партії Олег Авер’янов фігурує в досудовому розслідуванні, пов’язаного з декларуванням недостовірної інформації.Про це йдеться в рішенні Солом’янського райсуду Києва.

Як з’ясували детективи НАБУ, в декларації Олега Авер’янова за 2016 рік не вказані грошові активи: готівка, банківські рахунки або інші види. Але в 2017 році народний обранець якимось чином став засновником приватної компанії зі статутним капіталом в 4 (!) млн гривень.

У НАБУ переконані, що цей факт може свідчити про недостовірний заповненні декларації Олегом Авер’янова. Детективи Бюро звернулися до суду з проханням про надання доступу до матеріалів реєстраційної справи приватної фірми депутата. Суд, в свою чергу, задовольнив клопотання.

Крім того, радикал Олега Ляшко Авер’янов задекларував 4,65 млн грн, які він нібито позичив третім особам, а також право вимоги сплати грошей в результаті виходу зі складу учасників ТОВ «Грант Альянс». На думку детектива НАБУ, на основі звернення якого було порушено кримінальне провадження, розрахунок суми права вимоги проведено всупереч вимогам законодавства. У зв’язку з цим детектив просив надати тимчасовий доступ до інформації за абонентським номером директора «Грант Альянсу» Миколи Сторчака, щоб упевнитися в достовірності або остаточно спростувати інформацію про телефонні комунікації між абонентами Сторчаком і Авер’янова.

На думку заявника, політик контролює ще дві приватні компанії – ТОВ «ТПК« Альянс-Агро »і ТОВ« Асфа Лайн ». Ці дві фірми значилися власниками його земельної ділянки, на якому в даний момент будується приватний будинок. Заявник впевнений, що справжнім власником цієї землі і будинки є депутат Чернігівської облради, він же – керівник «Альянс-Агро» – Микола Сторчак. У зв’язку з наданими доказами, суд задовольнив клопотання співробітника НАБУ, давши дозвіл на доступ до особистої інформації Сторчака.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Post Navigation