Шампанське і дівчатка або Що Юрій Косюк відзначав у Куршавелі

Вибачте, але це вже не смішно! В країні війна, в країні гинуть люди, а так звані «герої» України з оточення Президента Петра Порошенка спускають свої мільйони в Куршевелі. Йдеться про Юрія Косюка – курячого мільярдера.

Той, хто ще не встиг подивитися фото і відео з відпочинку президентського радника Юрія Косюка на престижному гірськолижному курорті, напевно, подумав, що мова йде про лижах, санях, сноубордах і т.д.

Але немає! На відомий дорогою курорт «Сourchevel 1850″ український мільярдер, власник агрохолдингу «Миронівський хлібопродукт» зовсім не на лижах поїхав кататися.

Як можна побачити на відео, замість лиж і сноуборду колишній заступник голови Адміністрації Президента вважав за краще грандіозну пиятику в пафосному ресторані «La Mangeori» з шампанським «Don peregnion vintage” 2002 року за $ 100 тисяч і цілу збірну дівчат легкої поведінки.

Але навіть і це не найогидніше в цій історії. Напившись Юрію Косюку, носію звання Героя України, вистачило совісті співати в цій атмосфері цинізму і розпусти національний гімн!

Навіщо ?! Навіщо, скажіть на милість, він це зробив?

Версій може бути багато …

Наприклад, цілком можливо, що на цьому блудного торжестві курячий король виявився абсолютно випадково і, будучи Героєм України, відважно зважився тримати оборону. Причому не тільки від спокусливих нічних метеликів, а й від офіціантів з привабливою дорогою випивкою. Заодно і гімн заспівав!

Крім того, не варто забувати, що в 2014 році Порошенко призначив його першим заступником глави Адміністрації Президента не просто так, а для «підвищення рівня керованості силовим блоком».

Однак є й інша версія потреби виконання гімну України в подібного роду обстановці …

Як відомо, в Куршевелі перший тиждень березня – це не тільки закриття гірськолижного сезону, але і свого роду неофіційна час з’їжджаються сюди росіян.

З цього випливає, що початок березня для відпочинку в Куршевелі Косюк вибрав не випадково, так би мовити, поєднав приємне з корисним: і корпоратив для «своїх» провів, і з потрібними людьми з Росії ряд бізнес-питань вирішив. А щоб сумнівів у його патріотизмі ні у кого не виникло, про всяк випадок вирішив і гімн заспівати, і прапором помахати.

І все ж, яка б причина для виконання гімну в Куршевелі у Косюка не була, але співати його разом з нічними метеликами в п’яному угарі – це не тільки не патріотично, але і огидно.

Зате тепер ми хоча б знаємо, чому у Косюка такі високі ціни на курятину! Треба ж на якісь кошти в Куршевель весь свій офіс з дівчатками возити … Та й хто взагалі сказав, що цього не можна робити за рахунок українців?

Чудових, одним словом, людей Порошенко взяв в свою команду …

Автор: Тамара ХВАСОВА

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Post Navigation