Кривецький Ігор Ігорович – біографія, компромат

Ігор Кривецький – біографія

Ігор Ігорович народився на території Львівської області, Турківського району, в селі Мохнате, 9 серпня 1972 року.

Після школи вступив на хіміко-технологічний факультет Львівського політехнічного інституту.

Друга вища освіта також отримав до Львівського політехнічного інституті, але вже на економічному факультеті.

Після отримання першої вищої освіти Кривецький почав свою трудову діяльність, влаштувавшись менеджером на фірму, яка займалася пакетування і реалізацією продуктів харчування.

Пізніше почав організовувати свою власну справу, працюючи на ринку готельного і ресторанного бізнесу. В одному з останніх інтерв’ю, яке дав бізнесмен Українській правді, він заявив, що він володіє 5% торгово-розважального центру “Арена-Сіті”.

Ігор Кривецький – політика

Політикою почав займатися в кінці 2000-х років.

У 2010 році Ігор Кривецький за списком ВО “Свобода” стає депутатом Львівської обласної ради (в вибірково списку Перебував під №5). У політичній партії ВО “Свобода” Очолює її економічну раду, в якому складаються різної категорії бізнесмени, які фінансують цю політичну силу.
У 2012 році брав активну участь в виборче компанії, Перебував на посаді заступника керівника центрального виборчого штабу своєї партії, курирував економічний напрямок. Пізніше стає народним депутатом України сьомого скликання.

Під час депутатської каденції в комітеті з питань Митне та податкової політики займала пост секретаря.

Ігор Кривецький – компромат

Після того як Кривецький став політиком, неодноразово навколо його персони ходили різні чутки. В основному його звинувачують в його Нібито колишньому Кримінальна минулому, більш того, по останнім часом вже кілька великих інтернет-ресурсів розмістив інформацію про те, що політик в кримінально світі був і залишається відомим під кличкою Пупс. Спочатку він тісно співпрацював з відомим українським мафіозі Коли Рокеро, але після того як останній днем ​​був застрелений в центрі Львова в своєму автомобілі, Пупс успадкував досить добре налагоджену кримінальну бізнес-машину.

Сам політик НЕ коментує подібні чутки, правда, Вона не є публічною людиною, тому не завжди журналісти можуть йому задати подібного роду питання. За деякими даними лідери ВО “Свобода” також знають в кримінально минуле свого колеги по партії, але намагаються НЕ поширюватися про це.

Ігор Кривецький – хобі

Політик любить автомобілі, його парк складають досить дорогі машини.

Ігор Кривецький – родина

Політик одружений, виховує двох дітей – дочку і сина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Post Navigation