Насіров Роман Михайлович – біографія, компромат

Роман Насіров – біографія

Роман Михайлович Насіров народився 3 марта 1979 року в Чернігові.

Роман Насіров – освіта

У 2000 році закінчив Чернігівський державний інститут економіки і управління за спеціальністю «Фінанси», отримав ступінь спеціаліста.

У 2001 році отримав юридичну ступінь Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Насиров має ступінь MBA в сфері фінансів і міжнародного менеджменту Університету Східного Лондона (University of East London).

Роман Насіров – кар’єра

2001 – 2005 рр. – продаж спеціалізованих банківських баз даних, підбір керівних банківських кадрів;

2005 – 2008 рр. – лондонський офіс американського інвестбанку Cantor Fitzgerald / BGC – брокер;

2008 – 2009 рр. – компанія «Concorde Capital» – директор напрямку торгівлі цінними паперами;

2009 – 2011 рр. – компанія «Renaissance» – начальник управління з питань торгівлі цінними паперами;

2011 – 2013 рр. – «Укрнафта» – голова правління;

2013 – 2014 г. – «Ренесанс Капітал» – співдиректор, глава управління з торгівлі цінними паперами в Україні та Центрально-Східній Європі;

2013 – 2014 рр. – ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» – заступник голови правління;

2014 – 2015 рр. – Український філія «BTG Pactual Commodities» – директор;

27.11.2014 р – 02.09.2015 р – Верховна Рада України – народний депутат VIII скликання.

З 05.05.2015 р – Державна фіскальна служба України – голова.

31 січня 2018 року Кабінет Міністрів України звільнив Романа Насірова з посади голови Державної фіскальної служби за подвійне громадянство.

Роман Насіров – про персону

У декларації, поданої до моменту обрання в народні депутати в 2014 році, вказав сукупний дохід за попередній рік в розмірі 77 686 гривень. До моменту, коли став депутатом, володів земельною ділянкою в 395 квадратних метрів, його сім’я – ділянкою в 502 квадратних метра, житловим будинком площею 414 квадратних метрів і квартирою площею 157 квадратних метрів.

Ще три квартири площею 66-86 квадратних метрів значаться в декларації як такі, в яких члени сім’ї декларанта володіють лише п’ятьма-шістьма сотими частки. Також сім’я володіє «машиномісцем №15 за адресою вул. Хрещатик 27б ».

Депутат володіє двома машинами: Toyota Camry 24 2008 року випуску і Lexus LX 570 5.7 2010 року випуску.

Сім’я володіє Land Rover Range Rover 4.4 2013 року випуску. На рахунках в банках у Насірова, згідно з декларацією, 3 124 гривні і рівно 70 тисяч доларів США. Всі 70 тисяч були покладені на рахунки в поточному році (коли Насіров офіційно заробив трохи більше сімдесяти тисяч гривень, а не доларів). Рівно така ж сума в доларах лежить на рахунках членів сім’ї, плюс ще 1 200 гривень.

Роман Насіров – родина

Одружений.

Дружина – Катерина Олександрівна Глімбовський.

Двоє синів: Олександр і Михайло Насирова.

Роман Насіров – компромат і чутки

– Пов’язаний з Ігорем Мазепою, який на вибори в парламент в 2014 році йшов у першій п’ятірці «Сильної України» Сергія Тігіпка. «Своїм людиною» його не перестає вважати і Мазепа », – пише Forbes про Насірова в 2012 році.

– Був звільнений з посади заступника голови правління Державної продовольчо-зернової корпорації 25 квітня 2014 року Міністерством агрополітики та продовольства без пояснення причин. У міністерстві звільнили Насірова, не встигнувши навіть знайти наступника.

«Звільнення посадової особи виконано на підставі наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 25.04.2014 № 62-п», – сказано в повідомленні. Роман Насіров часткою в статутному капіталі ДПЗКУ не володіє. Термін, протягом якого він перебував на посаді – 1 рік. Станом на 25 квітня 2014 р призначень на цю посаду немає», – пише «Латифундист».

– 9 вересня 2015 року раніше звільнений екс-заступник Насірова Костянтин Лікарчук опублікував документи, згідно з якими у головного податківця країни є незадекларована квартира в Лондоні. Сам Насіров спростував дану інформацію. У декларації про доходи за 2014 рік житло в Лондоні у Насірова відсутня. У жовтні 2015 року журналісти заявили про наявність у Насірова ще однієї квартири в Лондоні на правах ексклюзивного володіння нерухомістю на певний період часу (leasehold).

– У 2014 році ЗМІ викрили Насірова в приховуванні бізнесу дружини.

– У травні 2012 року з Насіровим трапився конфуз. На організованій українським «Forbes» зустрічі українських бізнесменів з грузинським реформатором Кахою Бендукідзе Насіров вирішив задати питання про податки. Але отримав зустрічне – Бендукідзе поцікавився, який розмір прибуткового податку в Україні. Відповіді Насіров не знав.

– У квітні 2016 року нардеп від БПП Іван Винник заявив, що Голову Державної фіскальної служби  Романа Насірова звільнять в найближчі тижні. «За оцінками окремих експертів, до 100 млрд грн недоотримує український бюджет через зловживання, і бюджету не вистачає грошей на ті соціальні програми, які зобов’язався виконати прем’єр-міністр Гройсман», – заявив Винник. Також нардеп висловив надію, що комітет ухвалить зважене рішення рекомендувати уряду і міністру фінансів прийняти відставку або звільнити будь-яким способом керівництво ДФС. «Те, що відбувається на митниці сьогодні, – це неприпустимо в країні, яка сьогодні веде війну, в країні, де нам сьогодні треба дофінансувати 10 млрд грн в тому числі на українську армію. У країні, де ми сьогодні пообіцяли підняти, протягом року, соціальні стандарти вдвічі, збільшити споживчий кошик, збільшити мінімальні зарплати, прожитковий мінімум і так далі. Державі не вистачає мінімум 100 млрд грн в бюджеті, і ці 100 млрд грн знаходяться у відомстві Державної фіскальної служби, якою керує пан Насіров ».

– Роман Насіров 1 квітня 2016 року підписав наказ №278 з назвою «Про результати перевірки». Як випливає з тексту наказу, «… в результаті збою в роботі АІС« Управління документами »(з 6 по 11 грудня 2015 року) на рівні ДФС втрачено близько 3 Терабайт інформації (близько 531 тис. електронних документів, 26 тисяч даних в реєстраційних картках, 4,1 тис. реєстраційних карток (…), 3,1 тис. контрольних карток і т.д.». «Збій» тривав цілих шість діб, а обсяг безповоротно втраченої інформації вимірюється терабайтами. «Кількість втраченої внутрішньої кореспонденції і на рівні територіальних органів не встановлено», – говориться в документі. Ця розшифровка свідчить про те, що навіть в самій ДФС не знають, яка саме інформація була втрачена. Ще більш примітно, що розпорядження №22-р про проведення перевірки вийшло лише 3 лютого 2016 року – тобто через два місяці після катастрофи у веденні баз даних, коли вона, мабуть, і була виявлена. З технічного боку подію пояснюють «виникненням і накопиченням помилок в системі зберігання даних Hitachi VSP, які привели до неможливості створення резервної копії системи і втрати даних (06-11.12.15 р )». Причиною чого стали «перегріви серверного обладнання, викликані неналежною роботою системи охолодження, збої в роботі, вимикання електроенергії, відсутність документації на обладнання, розміщене в серверному приміщенні, відсутність обслуговування системи зберігання даних». Також з наказу №278 випливає, що перші збої в роботі систем проявилися ще влітку 2014 року. Ніяких заходів вжито не було. Як не було і перевірок щодо більш ранніх випадків втрати інформації. Головним наслідком перевірки стало звільнення з займаної посади заступника директора департаменту розвитку IT Дороніна Д.В., який і був призначений «цапом-відбувайлом», а також винесення дисциплінарних стягнень декільком співробітникам.

– 14 квітня 2016 року Начальник Одеської митниці Юлія Марушевская публічно звернулася до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана із закликом звільнити главу Державної фіскальної служби Романа Насірова. «Сьогодні Роман Насіров свідомо перешкоджає реформам … Фінансова поліція займається грабунком бізнесу. Кожен день нам повідомляють про погрози бізнесу, якщо він буде оформлюватися в Одесі. Бізнес кожен день скаржиться на проблеми, хабарі і тиск”. За словами Марушевскої, Насіров блокує роботу проекту «Відкритий митний простір» і покриває старі корупційні схеми, які продовжують діяти на українських митницях.

– 2 березня 2017 затриманий НАБУ за справою «Укргазвидобування». Відсторонений від посади наступного дня. В Лук’янівському СІЗО Насірова поселили до камери, де раніше перебував Юрій Луценко. 16 березня випущений під заставу розміром 100 млн грн, внесених дружиною та тестем.

– 31 січня 2018 року Кабінет Міністрів України звільнив Романа Насірова з посади голови Державної фіскальної служби за подвійне громадянство.

One Thought on “Насіров Роман Михайлович – біографія, компромат

  1. Pingback: ЧЛЕН МОЛОДої КОМАНДИ ЯНУКОВИЧА ВІТАЛІЙ ХОМУТИННІК продовжує грабунок уКРАЇНИ | Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Post Navigation